Z kim mamy do czynienia? #KarolWacławiec

W dniu dzisiejszym pod lupę bierzemy jednego z bramkarzy naszej drużyny, który przyszedł do nas w przerwie zimowej – Karol Wacławiec.

Karol Wacławiec urodził się 18 maja 1998 roku. Do naszego klubu przeszedł z Unii Turza Śląska, jednak o Odrze słyszał jeszcze wtedy, gdy ta była w Ekstraklasie. Swoją przygodę z piłką rozpoczął w wieku 10 lat, gdy został zapisany do szkółki piłkarskiej przez rodziców. W barwach wodzisławskiej Odry debiutował w wygranym 5:0 spotkaniu z KS 27 Gołkowice w kwietniu tego roku. Jego futbolowi idole to Beto i Keylor Navas. Przyszłość ściśle wiąże z piłką nożną, gdyż jest to jego największa pasja. W wolnych chwilach interesuje się również astronomią i gra… w tenisa. Zawsze dąży do wyznaczonego celu – perfekcjonista oraz altruista. Chętnie pomaga innym i nigdy nie ucieka od obowiązków.

Co chciałby przekazać kibicom:[gdlr_quote align=”center” ]Zawsze nas wspierajcie.[/gdlr_quote]

Udostępnij: