Z kim mamy do czynienia? #RafałCzogalik

Dzisiaj przybliżymy postać, która swój debiut w barwach Odry Wodzisław miała w 2011 roku, występując w reaktywowanej drużynie na boiskach C klasy – Rafał Czogalik.

Rafał Czogalik urodził się 6 kwietnia 1991 roku. Kibice pamiętają go jeszcze z Odry, która występowała w sezonie 2011/2012 w C-klasie. Następnie mogliśmy oglądać go w niebiesko-czerwonym trykocie w III lidze, by po rocznej przerwie wrócił znów do Odry. Odra towarzyszy mu od zawsze i to właśnie dzięki niej rozpoczęła się jego przygoda z piłką. Od momentu, gdy rodzice zapisali go do młodzieżowej drużyny Odry, aż do dziś Rafał nie zmieniał barw klubowych i jak sam mówi – nie zamierza tego zmieniać. Jego idolem jest Ronaldo Luis Nazario de Lima. Ukończył studia prawnicze i pracuje w sądzie w Gliwicach. W wolnych chwilach podróżuje oraz spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Jest duszą towarzystwa, a optymizm to jego główna cecha. Rafał znany jest również z poczucia humoru.

Co chciałby przekazać kibicom:[gdlr_quote align=”center” ]Należy się Wam szacunek za to, że podczas każdego spotkania tworzycie wspaniałą atmosferę, która wysoce odbiega od aktualnej klasy rozgrywkowej naszego klubu.[/gdlr_quote]

Udostępnij: