W piątek spotkanie SSOW

Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław zaprasza na spotkanie w dniu 23.12.2016 (piątek) o godzinie 17.00 w świetlicy klubowej na Stadionie Aleja.

Zapraszamy wszystkie osoby, które czują się związane z Odrą – bez względu na wiek, płeć, liczbę wyjazdów czy poziom zaangażowania na trybunach czy poza nimi. Na spotkaniu chcemy przedstawić wszystkim rezultaty naszej ostatniej inicjatywy pod tytułem #JednaOdraDlaWodzisławia, która zaowocowała dwoma spotkaniami w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Będziecie mogli dowiedzieć się z pierwszej ręki jak przebiegały te rozmowy, jakie są nasze wnioski po tych spotkaniach oraz jakie mamy pomysły na dalsze plany. Każdy będzie mógł pytać o wszystko, a my postaramy się udzielić jak najbardziej wyczerpujących odpowiedzi.

Okres przedświąteczny to okres wielu przygotowań i prac rodzinnych, ale my jako rodzina kibiców również musimy włożyć sporo swojej pracy, by dokonały się niezbędne dla dobra naszego ukochanego Klubu zmiany. Zrób co możesz by być w tym dniu z nami i razem omówić te wszystkie kwestie oraz podjąć wspólnie decyzje co do naszych dalszych działań.

Prosimy o udostępnianie i jak najliczniejsze przybycie – zabierajcie znajomych, rodziców, a nawet dziadków – Odra jest dobrem wspólnym wielu pokoleń kibiców i niech tak pozostanie dla przyszłych pokoleń Wychowanych Na Bogumińskiej.

Udostępnij: