#RazemDlaOdry! Spotkanie organizacyjne SSOW

Zapraszamy kibiców Odry Wodzisław na pierwsze spotkanie organizacyjne SSOW w ramach społecznej akcji #RazemDlaOdry.

Jak wiadomo, Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław podjęło się organizacji meczów piłkarskich w Wodzisławiu. Wierzymy, że łącząc siły uda nam się osiągnąć sukces w rozgrywkach ligi okręgowej, a przede wszystkim zbudować trwałe fundamenty na przyszłość. Pomoc w działalności klubu wymaga profesjonalnego podejścia i poświęcenia wielu ludzi. Od zeszłego tygodnia na naszą skrzynkę e-mailową oraz przez Facebook napisało wielu fanów z konkretnymi propozycjami pomocy i współpracy.

W związku z tym, 31 sierpnia w środę o godz. 16:00 organizujemy pierwsze spotkanie akcji #RazemDlaOdry. Odbędzie się w zaprzyjaźnionej restauracji Kamaro w Wodzisławiu Śląskim.

Zapraszamy fanów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w takich branżach jak: sport, zarządzanie, marketing, finanse, księgowość lub prowadzą działalność gospodarczą, która może pomóc klubowi. Zapraszamy wszystkich sympatyków Odry, którzy mają pomysły i czas, aby je realizować.

Połączmy siły #RazemDlaOdry!

Kontakt dla zainteresowanych, którzy chcą włączyć się w działanie, ale nie będą w stanie pojawić się na spotkaniu: ssow@odra.wodzislaw.pl lub poprzez wiadomość prywatną na: www.facebook.com/SSOW1922

Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław

Udostępnij: