Dołącz do wolontariuszy Odry!

Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław zaprasza kibiców, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do budowy klubu i pomóc przy organizacji meczów piłkarskich. Posiadasz czas wolny? Spożytkuj go dobrze i zostań wolontariuszem Odry!

Drodzy kibice, przed nami runda jesienna i co najmniej 7 meczów przy Bogumińskiej 8. Zapraszamy wszystkich, którzy oprócz kibicowania chcą pomóc Odrze ofiarując swój czas i energię!

Jeśli chcesz pomóc Odrze, zdobyć lub podzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami – zapraszamy!

  1. Organizacja meczów piłkarskich – zapraszamy kibiców, którzy w dniu meczu chcą pomóc w przygotowaniach na stadionie. Zapewniamy darmowy wstęp na mecz, zdobycie doświadczenia w obsłudze imprez i niezapomnianą atmosferę pracy z ludźmi, którzy mają Odrę w sercu 🙂
  2. Marketing klubu – zapraszamy kibiców, którzy mają ciekawe pomysły na promocję klubu i czas, aby wcielać je w życie. Zapraszamy również kibiców z gimnazjów i szkół średnich, którzy chcieliby się włączyć w reklamę meczów w swoich szkołach.
  3. Dzieci w wieku 7-12 lat – zapraszamy dzieciaki do podawania piłek na boisku. To niezapomniane przeżycie i radość dla młodych chłopców. Rodzice dzieci, które będą podawać piłki mają wstęp wolny na mecz.
  4. Służby porządkowe – zapraszamy kibiców, którzy chcieliby pomóc przy dbaniu o porządek podczas meczów w Wodzisławiu. Zapewniamy darmowy wstęp na mecz.

Czekamy na zgłoszenia poprzez e-mail: ssow@odra.wodzislaw.pl lub wiadomość prywatną na naszej stronie na Facebooku: www.facebook.com/SSOW1922.

Dołącz do grupy wolontariuszy Odry i działaj razem z nami!

Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław

 

Udostępnij: