A dajcie już spokój z tym co trzeba a czego nie wolno. My możemy sobie pisać a i jak decydenci maja to w dupie. Jeśli jest tak jak piszesz Angelo i byla/jest możliwość powrotu Pana Wróbla, a oni tego nie chcą, to po prostu nie chcą dobra dla tego klubu!!
Tutaj już nie będzie wielkiej piłki ta trzecia liga to jest po prostu max, a może i za dużo jak widać. Prawdziwi kibice dalej będą chodzic na mecze i trzeba się po prostu z tą miernota pogodzić. Dostaniemy piątkę kilka razy, coś zremisujemy, może z jakimiś Gubinami wygramy,może jakiś cufal z innymi rezerwami rezerw…I tak już będzie to się kulać.
5 lat temu była szansa – dzięki tajemniczemu niestety niezyjacemu już sponsorowi- na coś większego. Wtedy wszedł z buta, pojawili się Wieczorki, Burek, Zganiacz, Szymiczek, zawodnicy z zagranicy tacy jak Turkson czy Joel lub też utalentowani zawodnicy z odległych rejonów Polski jak chociażby Szczepanek. Pozniej mieliśmy chociazby Slodowego, Pikula, Sarkiego czy Abuladze i Tabale. Porównajcie tamtych zawodników do tego co mamy teraz…przecież to jest przepaść.
Byl Wolfsburg, Levante, ludzie z Hiszpani, oboz w Hiszpani, fajne prezentacje i banany ładnie pokrojone przed meczami. Wszystko fajnie wyglądało, na trybunach dużo ludzi i przede wszystkim jakość na boisku.
Miałem przecieki – może nieprawdziwe – ze trenerem może zostać Malina. To dałoby jakiekolwiek nadzieję na lepszą przyszłość. Ale pewnie jest za dobrze zorientowany, aby zostać trenerem tej drużyny. No i jest trener Hauder. Powodzenia