Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19868
Marek Kurkowski
Uczestnik

Nie żebym się czepiał, piszę całkowicie neutralnie. Angelo pisze „Jego wkład to było darmowe użyczenie klubowi obiektów na Gosława” prawdopodobnie do tego trzeba doliczyć autobus. Pamiętacie jakie były zachwyty nad tym jaką Odra ma bazę treningową, pełna profeska. No to spróbujmy to przeliczyć na pieniądze, ile to by kosztowało przez te ostatnie lata. A może taka była umowa. Że DK daje obiekty a reszta jest po stronie pozostałych. Tego nie wiemy i pewnie się nie dowiemy, ale jak ktoś wcześniej pisał na pewno jest drugie dno sprawy. Trzeba uspokoić emocje i rozmawiać bo tylko tak można do czegoś dojść. Myślę że te osoby co swego czasu rozmawiały z Miastem albo organizowały mecze na B8 dla Odry mogły by jeszcze raz spróbować w imieniu Kibiców podjąć rolę mediatora i spotkać się z DK, z Dyrektorem Wróblem i przegadać sprawę. Zorganizować jakieś spotkanie Kibiców i pomyśleć czy są jakieś możliwości zadziałania. Pisałem wcześniej i nadal uważam (widzę że nie tylko ja) że Kibice np. w ramach SSOW powinni posiadać część udziałów, żeby mieć wpływ na to co się dzieje w Klubie i przede wszystkim rzetelną wiedzę.