Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19863
luck69
Uczestnik

Skoro kapitał zakładowy spółki wynosi 5 tys zł to jest zabawa w piaskownicy. Kto za udział o wartości 50 zł zapłaci więcej? Można by mówić jedynie o przekazaniu pakietu udziałów nowemu udziałowcowi, który by wnosząc swoje pieniądze spowodowałby podniesienie kapitału no ale musiałby mieć jakiś wpływ na wszystko. Część akcji powinni mieć Kibice. Pytanie którzy, bo środowisko o ile dobrze widać to zewnątrz „lekko” podzielone? Chodzi o to aby nikt bez zdania Kibiców nie mógł podejmować kluczowych decyzji. Ale o czym ja tu piszę. Na tą chwilę okręt „Odra” nabrał już wody tyle, że sam nie wiem jak to jeszcze „pływa”? Trzeba nowego sternika, który to pociągnie. I uważam, że Prezesem Klubu powinna być osoba wskazana i wyznaczona przez głównego sponsora…czy ja dobrze przeczytałem – Klub nie ma aktualnie Prezesa? To znaczy ma Prezesa, który nic nie może…podał się do dymisji, a Walne się nie odbyło! Chylę czoła przed Zawodnikami i Panem Wróblem. Ma Facet twardy kręgosłup, a Chłopaki dają z siebie tyle na ile mogą. Na pewno nie widać zwieszonych głów i braku zaangażowania. Szkoda tego co udało się zrobić w tej sytuacji. Na trybunach oprócz Sibika zauważyłem jeszcze 2 Panów „z kajetami”, sępy tylko czekają na koniec. 100 lat Klubu…jak to się błyskawicznie nie rozwiąże i niektórzy ludzie nie zrozumieją, ze poza indywidualnymi ambicjami i lokalnymi gierkami istnieje historia Odry i ludzi, którzy całe życie poświecili na jej budowanie i istnienie do dzisiejszego dnia. Każdy to cegiełka…jeśli jest ktoś kto chce ratować Klub, to trzeba mu to umożliwić! Jeśli nie historia zatrzyma się na liczniku cyferką 99…