Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19616
Angelo
Uczestnik

@kibic01 Ja nic o tym nie słyszałem ale może tak być oczywiście, wiem tylko tyle Pan Wróbel ma jakiś inny plan na funkcjonowanie klubu bez pomocy miasta, ale szczegółów nie znam.

Jeszcze wspomnę o temacie Tabali. Wczoraj na meczu miałem okazję dzięki Panu Paulusowi, który jak wiadomo jest managerem piłkarskim, przekonać się jak tak naprawdę wygląda zgodnie z przepisami jego obecna sytuacja. Pan Paulus ma, ze względu na to, czym się zajmuje wejście do wszystkich stron UEFA czy PZPN zajmujących się potwierdzaniem, czy zatwierdzaniem piłkarzy.
Nigdzie nie jest podane, aby Tabala nadal nie był naszym zawodnikiem, mało tego wg.wszystkich procedur do wczoraj jego nowy klub nawet jeszcze nie wystąpił do PZPN o wydanie certyfikatu umożliwiającego do zarejestrowania go jako ich piłkarza w Hiszpańskim związku piłkarskim i nie ma nawet śladu, aby gdziekolwiek czy w UEFA czy w PZPN złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu z winy klubu.
Oficjalnie zgodnie z wszystkimi przepisami UEFA czy PZPN to nadal zawodnik Odry. Dlatego warto jednak ufać dyrektorowi Wróblowi jak piszę że Tabala jest naszym zawodnikiem a nie robić z niego kłamcę.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 7 months temu przez Angelo.