Porażka w Kluczborku. Odra spada z ligi!

• 4 czerwca 2023
  • 0
  • 2386 Wyświetleń

Niestety piłkarze Odry przegrali w Kluczborku z tamtejszym MKS-em 3:1, co definitywnie przekreśliło nasze szanse na utrzymanie w lidze. Honorową bramkę dla Niebiesko-Czerwonych zdobył w ostatnich minutach spotkania Marcin Oślizlok.

Już w 9 minucie gospodarze objęli prowadzenie, co jeszcze mocniej postawiło pod ścianę podopiecznych Piotra Haudera. Odra nie dała rady odpowiedzieć, natomiast gracze z Kluczborka w 27 minucie podwyższyli prowadzenie. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się zatem wynikiem 2:0 dla MKS-u Kluczbork.

Po przerwie Odra choć próbowała odwrócić losy meczu to ponownie do naszej siatki trafili gospodarze. W 61 minucie było już 3:0 dla rywala. Dosłownie w ostatnich minutach honorową bramkę dla Odry zdobył Marcin Ośliźlok, jednak tego dnia piłkarzy Odry nie było stać na więcej. Porażka jest tym bardziej bolesna, bo oznacza już definitywny spadek Odry do IV ligi. Odrę czekają jeszcze dwa honorowe spotkania przy Bogumińskiej. Już w przyszłą sobotę Niebiesko-Czerwoni podejmą u siebie Polonię Nysa. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Kluczbork 3:1 Odra Wodzisław

Odra: Gorel – Mroczko, Batelt, K. Krzyżok, Białas – Mociak, Zdunek, Gajda, Elorhan, Roguła – Oślzlok

Rezerwowi: Szewczyk, Poźniak, Pietrowski, Krężelok, Popczyk, B. Krzyżok

Trener: Piotr Hauder

Bramka: Oślizlok 90’