Zapowiedź: Chrobry II Głogów – Odra Wodzisław

Odra Wodzisław zmierzy się z Chrobrym II Głogów w wyjazdowym spotkaniu 6. kolejki rozgrywek III ligi, grupy trzeciej. Zapraszamy na zapowiedź niedzielnej rywalizacji.

Niedzielny mecz Odry Wodzisław z Chrobrym II Głogów stanowi bardzo dobrą okazję dla obu zespołów na podtrzymanie dobrej serii. Odra Wodzisław w poprzedniej kolejce wygrała swój pierwszy mecz domowy, w którym pokonała Gwarek Tarnowskie Góry. Z kolei ich niedzielny rywal – Chrobry II Głogów – pokonał na wyjeździe rezerwy Miedzi Legnica i zdobył dopiero swoje pierwsze punkty w tym sezonie.

Stal Brzeg 1:0 Chrobry II Głogów
Chrobry II Głogów 2:3 Stilon Gorzów
Lechia Zielona Góra 2:1 Chrobry II Głogów
Chrobry II Głogów 0:2 Polonia Bytom
Miedź II Legnica 0:1 Chrobry II Głogów
Nasi niedzielni rywale zaliczyli słaby początek sezonu.

Piłkarze rezerw Chrobrego z pewnością będą chcieli zapomnieć o fatalnym początku sezonu i zbudować pewność siebie, dzięki ostatniej wygranej. Trzeba jednak szczerze przyznać, że ich wejście do rozgrywek trzeciej ligi, było jak zderzenie ze ścianą. Teraz podopieczni trenera Sebastiana Górskiego będą liczyli na przełamanie się w meczu u siebie i zdobycie pierwszych trzech punktów na własnym stadionie.

Odra Wodzisław pokazała w tym sezonie, że znacznie lepiej czuje się w meczach wyjazdowych. Wygrana na boisku w Goczałkowicach-Zdroju oraz cenny remis w meczu z Rekordem Bielsko-Biała tylko to potwierdza. W zeszły weekend podopieczni trenera Jacka Trzeciaka przełamali się u siebie, dlatego mogą liczyć, że w niedzielne popołudnie zgarną trzy punkty.

Kibice Dumy Wodzisławia będą znów liczyli na dobrą dyspozycję Jakuba Kuczery. Młody napastnik Odry zdobył już w tym sezonie ligowym cztery bramki, w pięciu występach. Do siatki nie trafił tylko w starciu z wcześniej wspomnianym LKS-em Goczałkowice-Zdrój. Kuczera doskonale przywitał się z wodzisławską publicznością w debiutanckim meczu z Pniówkiem Pawłowice, w którym zaliczył dublet.

W niedzielne popołudnie zobaczymy dwie ekipy, które będą zbudowane wygranymi w ostatniej kolejce. Chrobry po fatalnym początku sezonu, będzie chciał wreszcie zbudować odpowiednią formę, która pozwoli im na regularne punktowanie. Odra będzie chciała zdobyć kolejne punkty poza domem i te plany im pokrzyżować.

Początek meczu o 17:00!

Udostępnij: