Arcyważny pojedynek o 6 punktów już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę udamy się do Tarnowskich Gór aby zmierzyć się tam z miejscowym GWARKIEM. Będzie to bardzo ciężki a także bardzo ważny mecz dla naszej drużyny w kontekście pozostania w lidze.

Nasza drużyna nie wygrała od 4 spotkań! Zarząd klubu postanowił zatrudnić nowego – starego trenera na 6 ostatnich spotkań sezonu. Jego zadaniem jest utrzymanie naszej drużyny w 3 lidze. Najbliższym rywalem będzie Gwarek Tarnowskie Góry, który zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli. Rywal ma na swoim koncie 34 punkty. Bilans naszego przeciwnika to: 8 zwycięstw, 10 remisów i 10 porażek. W poprzednim pojedynku tych zespołów, 3 punkty zainkasowała nasza drużyna i mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie i po meczu będziemy mogli odetchnąć z ulgą wydostając się z miejsca spadkowego. W ligowej tabeli różnice są bardzo niewielkie a więc szykuje się zacięty bój o byt w lidze w kolejnym sezonie. Do końca pozostało jeszcze 6 spotkań więc jest o co walczyć. AVE Odra!

Spotkanie w Tarnowskich Górach odbędzie się bez udziału publiczności ze względów bezpieczeństwa.

 

Fot.: śląskisport.tv

Udostępnij:

Dodaj komentarz