Zadanie wykonane

• 7 lutego 2021
  • 0
  • 1164 Wyświetleń

Odra Wodzisław pokonała 3:1 Górnik 09 Mysłowice w szóstym meczu kontrolnym i zaliczyła trzecie zwycięstwo z rzędu w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.

Pierwsza na prowadzenie w tym spotkaniu wyszła Odra Wodzisław, po tym jak jeden z zawodników naszego klubu doskonale zachował się w polu karnym i strzałem głową wyprowadził nas na prowadzenie. Rywale zdołali jednak odpowiedzieć, po sprytnym uderzeniu z rzutu wolnego, po którym piłka przetoczyła się pod murem i wpadła do bramki strzeżonej przez Michała Antkowiaka. Odra przez następne minuty próbowała podwyższyć prowadzenie, ale akcje bardzo aktywnego w tym meczu Tarki oraz Tabali nie kończyły się bramkami. Na przerwę schodziliśmy z remisem. W drugiej połowie zobaczyliśmy na boisku wiele nowych twarzy. Jedną z nich był Patryk Dudziński, który w przeciągu kilku minut zdobył dwie bramki i podwyższył nasze prowadzenie. Doskonałą sytuację do zdobycia kolejnej bramki miał Daniel Podbioł, ale przegrał pojedynek z bramkarzem w dogodnej sytuacji. Ostatecznie Odra wygrywa 3:1 i zalicza trzecie zwycięstwo z rzędu w meczach kontrolnych.

Skład Odry: Antkowiak (51′ Kacperski), Zawodnik testowany (51′ Białas), Krzyżok (51′ Sadio) , Zawodnik testowany (71′ Danieluk), Woś (71′ Chatys), Jary (51′ Kłosek), Zdunek (51′ Rosiak), Wodecki (51′ Dudziński), Tarka (51′ Pryka), Zawodnik testowany (51′ Zieliński), Tabala (51′ Podbioł)

Bardzo przydatny pojedynek, pokazał jak ważna jest mocna, cała kadra. Coś nie idzie z różnych przyczyn, wskakuje następny, aby pomoc drużynie i to robi. Drużyna z Mysłowic dobrze wpasowała się w nasz styl treningu, mogliśmy wykonywać zadania które trenujemy na co dzień, chcieli rozgrywać, podchodzili wysokim pressingiem, silni fizycznie. Na tym nam zależy, żeby radzić sobie w takich sytuacjach. Dla mnie pozytywny akcent, bo po 3 tygodniowej kontuzji stopy, mogłem porywalizować – powiedział po meczu Krzysztof Krzyżok.

Kolejny mecz kontrolny Odra rozegra 13.02,  kiedy to zmierzy się z ROW-em Rybnik.