5. kolejka: Zapowiedź

Tygodniowe oczekiwanie dobiega końca i 4. liga powraca w postaci 5. kolejki. Przed nami kolejny mecz Odry Wodzisław, która gra coraz lepiej. Już w sobotę zagramy z Wilkami.

 

Maszyna ruszyła

Patryk Dudziński to jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy Odry Wodzisław. Początek poprzedniego sezonu miał bardzo bramkostrzelny, w tym roku było inaczej, ale z radością można powiedzieć, że popularny “Dudi” znów zaczął strzelać. W ostatnim spotkaniu w dwie minuty dobił przeciwników swoimi dwiema bramkami. Czy w sobotę Dudziński ponownie strzeli?

 

 

 

Wilki nie upolowały

Wilki nie upolowały jeszcze ani jednego punktu, to oznacza, że ich apetyt rośnie, a to jest dla Odry bardzo niebezpieczne. Czeka nas ciężki mecz. Warto wspomnieć, że jest to spotkanie wyjazdowe, ale z pomocą kibiców Niebiesko-Czerwoni mogą poczuć się jak u siebie i zainkasować 3 punkty!

 

 

 

Ciasno na szczycie

Drużyny z pierwszej dziesiątki tabeli ligowej nie różnią znacząco zdobyczą punktową. Przykładem jest to, że GKS II Tychy znajdujący się na 8. miejscu i traci tylko 3 punkty do lidera, tyle samo co Odra Wodzisław, która ulokowała się na 5. pozycji. Aktualna sytuacja w rozdaniu zapowiada bardzo ciekawą rywalizację ligową.

 

 

 

Kika słów o rywalach

Wilki Wilcza ciężką pracą doszły do tego, aby grać w 4. lidze. Klub ten powoli wspinał się po szczeblach ligowych, aby w konsekwencji teraz występować w 4. lidze. Wilki powstały w 1948 roku. Kolor niebieski stroi ten klub.

 

 

Już w sobotę jedziemy do Wilczej w jednym celu. Duma Wodzisławia pojawi się tam, aby zdobyć 3 punkty. Odra, czyli kadra i kibice, każdy kto ją tworzy. Pokażmy wszystkim, co oznacza być częścią tego klubu. Do zobaczenia w Wilczej!

Udostępnij: