Mateusz Słodowy powraca do Odry!

Miło jest nam poinformować, że Mateusz Słodowy zasilił naszą drużynę . 27-letni zawodnik urodził się w Wodzisławiu Śląskim i pierwsze kroki piłkarskie stawiał właśnie w naszym klubie. Mateusz Słodowy to były zawodnik między innymi Polonii Bytom, Górnika Zabrze. Jego ostatnim pracodawcą była Kotwica Kołobrzeg.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że piłkarz ten wraca do naszego, jego rodzimego klubu, aby pomóc w odbudowie. Głęboko wierzymy, że doświadczenie ekstraklasowe tego zawodnika przyniesie pozytywne efekty.

Kilka słów trenera Adama Burka:
“Mateusz uosabia w sobie wszystko czego szukaliśmy, by poważnie wzmocnić nasz zespół pod względem piłkarskim i mentalnym. Wychowanek klubu wraca na Bogumińską, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni! Nasza młodzież ma więc w szatni kolejnego zawodnika, który swoim doświadczeniem z przeszłości będzie nieocenionym wsparciem.”

Witamy ponownie!

Udostępnij: