1. kolejka: Zapowiedź

Drodzy Kibice! Do Wodzisławia powracają rozgrywki ligowe! Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki na kibicowskie święto, podczas którego Odra Wodzisław w meczu inauguracyjnym mierzyć się będzie z LKS-em Krzyżanowice. Mamy nadzieję, że wspaniały doping kibiców i zaangażowanie piłkarzy przyniosą wspólnie wyczekiwany efekt, jakim będą 3 punkty! Początek sobotniego spotkania o godzinie 17:00 na Stadionie Aleja przy Bogumińskiej 8.

Nie pierwszy raz
Odra Wodzisław nie pierwszy raz staje naprzeciw drużynie z Krzyżanowic. Ostatni mecz tych klubów odbył się 2 czerwca, padł wtedy remis 1:1. Warto wspomnieć również, że podczas pierwszego, zeszłosezonowego starcia Odry z LKS została przeprowadzona akcja #760SercDlaDumyWodzisławia. W rozgrywkach 2016/17 dwukrotnie wygraliśmy – u siebie 1:0, a w Krzyżanowicach 2:0.

Zeszły sezon rywala
Drużyna z Krzyżanowic w zeszłym sezonie ZINA Klasy Okręgowej Katowice Grupy III zajęła 10. miejsce gromadząc na swoim koncie 40 punktów. Wygrali 11 spotkań, zremisowali siedmiokrotnie oraz odnieśli 12 porażek.

Aktualna forma
LKS Krzyżanowice rozegrał 7 spotkań kontrolnych. Między innymi LKS zmierzył się z Rymerem Rybnik, którego pewnie pokonał 6-1. W okresie przygotowawczym, podobnie jak Odra, Krzyżanowice zagrały sparing z zespołem z wyższej ligi. Czwartoligowy Płomień Połomia okazał się jednak zbyt silny dla podopiecznych Roberta Żbikowskiego, których pokonał 3:1.

Wyniku sobotniego meczu ten moment nie znamy, ale jedno jest pewne – Odra jak zawsze będzie mogła liczyć na głośne wsparcie trybun. Czekają nas piłkarskie emocje, ale przede wszystkim wspaniała oprawa, którą stworzycie właśnie Wy – fani wodzisławskiego sportu! Zapraszamy na mecz!

Informacje o biletach i karnetach
Pamiętajcie, kobiety i dzieci do lat 7 na domowe mecze Odry Wodzisław wchodzą za darmo!

Zestaw par 1. kolejki
Sobota 11 sierpnia
Odra Wodzisław – LKS Krzyżanowice
Rafako Racibórz – Unia Turza Śląska
Naprzód Czyżowice – Polonia Marklowice
Czarni Gorzyce – Przyszłość Rogów
Granica Ruptawa – Silesia Lubomia
Niedziela 12 sierpnia
Naprzód Borucin – LKS 1908 Nędza
Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Syrynia
Forteca Świerklany – KS Kornowac

Udostępnij: