Podsumowanie sezonu #SSOW

Odra nigdy nie zginie… Tymi słowami można podsumować zakończoną rundę oraz cały sezon. Rozglądając się po trybunach naszego stadionu optymizmem napawa liczba młodych ludzi chcących spędzać popołudnie na dopingowaniu Odry Wodzisław!

Mamy nadzieję, że pewnego dnia któraś z tych osób zasili zarząd naszego Stowarzyszenia z nowymi pomysłami abyśmy mogli działać na rzecz Odry jeszcze lepiej!

W poprzednim sezonie jako SSOW podjęliśmy szereg działań mających na celu poprawę sytuacji naszego klubu:
– Pierwszą i najszerzej zauważoną była akcja „JEDNA ODRA DLA WODZISŁAWIA”. Celem akcji było doprowadzenie do normalizacji stosunków pomiędzy Odrą Wodzisław a MKP Centrum. Jak się niestety okazało, ze strony MKP Centrum nie ma woli ani chęci do podjęcia współpracy.
– Turniej „SSOW Junior Cup” dla dzieci z naszego powiatu, który miał pomóc w integracji młodych zawodników z naszego regionu.
– Przeprowadziliśmy wraz z UOW ’08 dwie zbiórki wśród naszych kibiców, z których zysk był przekazany na cele charytatywne.
– Dbaliśmy o organizacje meczów Odry Wodzisław, aby zapewnić wszystkim kibicom możliwość komfortowego i bezpiecznego w nich uczestniczenia.
– Jako SSOW przeprowadziliśmy zbiórkę na sprzęt sportowy dla zawodników Odry.
– Pokryliśmy koszty wynajmu obiektu na Bogumińskiej 8.
– Dbamy o wizerunek Odry w internecie poprzez prowadzenie strony www, profili na portalach społecznościowych (facebook, instagram, twitter, youtube) oraz kontakt z kibicami.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomagają w działaniach Stowarzyszenia Sympatyków Odry Wodzisław!

Zachęcamy również do wstępowania w nasze szeregi co pomoże nam w odbudowywaniu Dumy naszego miasta!

Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław

Udostępnij: