Zapowiedź 27. kolejki

W sobotę, 27 maja o godzinie 18:00 przy Bogumińskiej Niebiesko – Czerwoni zmierzą się z Gwiazdą Skrzyszów. Nasi najbliżsi rywale zdecydowanie lepiej prezentują się w obecnej rundzie w porównaniu do rozgrywek jesiennych. Wiosną zdobyli jak na razie 18 punktów (4 zwycięstwa, 6 remisów i porażka z Naprzodem Czyżowice). Podopieczni grającego trenera Bartosza Hudka zajmują 8. pozycję w tabeli z dorobkiem 34 punktów. W rundzie jesiennej, w Skrzyszowie zremisowaliśmy z drużyną Gwiazdy bezbramkowo. Szczegóły tego spotkania dostępne tutaj.

Odra Wodzisław w sobotę rozegra ostatnie (!) spotkanie na „Alei” w tym sezonie. Ze względu na wyłączenie z użytku stadionu w dniach od 5 do 14 czerwca mecz z Tworkowem odbędzie się na innym obiekcie. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków lokalnej piłki na kibicowskie święto, podczas którego nasza drużyna mierzyć się będzie z Gwiazdą Skrzyszów. Początek o godzinie 18:00!


Czeka nas zacięta walka od pierwszej do ostatniej minuty.
Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach!

  • Wejściówki do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.
  • W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.
  • Osoby, które zostały wylosowane w konkursie „Zabierz znajomego na mecz” zapraszamy po odbiór nagród w przerwie meczu w okolice sektora C.
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w sobotę o 18:00!

Zestaw par 27. kolejki
Sobota 27 maja:
KS 27 Gołkowice – Naprzód Zawada
Naprzód Syrynia – MKP Centrum
LKS Krzyżanowice – Naprzód Borucin
Rafako Racibórz – Silesia Lubomia
Odra Wodzisław – Gwiazda Skrzyszów

Niedziela 28 maja:
Przyszłość Rogów – Naprzód Czyżowice
Polonia Marklowice – LKS Tworków
Forteca Świerklany – Polonia Łaziska

Udostępnij: