Tabela 2017/2018 - Zina Klasa Okręgowa - Katowice, Grupa 3

DRUŻYNAMZRPBRPKT
1. Zameczek Czernica220011-46
2. ODRA WODZISŁAW21104-24
3. Naprzód Czyżowice21105-44
4. Przyszłość Rogów21104-34
5. Rafako Racibórz21101-04
6. Forteca Świerklany21015-23
7. Naprzód Borucin21019-73
8. Polonia Marklowice21018-73
9. Płomień Połomia20016-53
9. Gwiazda Skrzyszów20015-43
11. Naprzód Zawada20015-53
12. Naprzód Syrynia20014-43
13. LKS Krzyżanowice20014-63
14. Granica Ruptawa20024-90
15. KS 1905 Krzanowice20023-90
16. MKS 32 Radziejów-Popielów20023-100

Tabela aktualizowana jest po wszystkich zakończonych meczach danej kolejki.