Odpowiedz na: Sparingi

#21043
Kibic01
Uczestnik

Tarki mogę potwierdzić że nie było w ogóle na meczu. Być może znów jakaś kontuzja, w ostatnim czasie dosyć często z tego powodu był po za grą.

A co do Kukuły (bo to prawdopodobnie jego mam na myśli bo miał nawet koszulkę z Podbeskidzia), to nie wiem jak prezentował się we wcześniejszych sparingach, ale po wczorajszym na pewno ciężko stwierdzić, żeby to był jeden z lepszych transferów, no chyba że pozostałe są aż tak słabe. Wczoraj to jeden ze słabszych zawodników moim zdaniem, problemy z prowadzeniem piłki, wygraniem jakiegokolwiek pojedynku 1 vs 1, a na koniec jak po wrzutce przestrzelił z 2 metrów to myślę, że było podsumowaniem jego występu.

Co do samego sparingu, to Książenice zaskoczyły nasz zespół wysokim pressingiem, z tym kompletnie nie potrafiliśmy sobie poradzić. I tak wyglądało pierwsze 25 min, gdzie mogli spokojnie prowadzić wyżej, choćby 2 akcje sam na sam. Potem się mecz wyrównał i mieliśmy parę sytuacji, szczególnie w drugiej połowie, ale brak skuteczności dalej z nami.

Ogólnie myślę, że paru ciekawych chłopaków się znajduje w tej kadrze, ale pewnie żeby móc być bardziej spokojnym o wyniki to przydałby by się doświadczony środkowy pomocnik i w miarę doświadczony napastnik zapewniający skuteczność na odpowiednim poziomie.