Odpowiedz na: Marketing w klubie

#19221
Konarski Tomasz
Uczestnik

Panowie tak czytalem wasze komenterze i bedac na meczu juniorów dzisiaj spotkałem dyrektora Wróbla : a wiec proste pytania i szybka odpowiedz – Ludzie z miasta byli na meczu – klub czeka na ostatnia rate z promocji . Miasto udaje ze pomaga zasłaniajac sie przepisami – dyrektor ma bardzo dobry kontakt w Vice prezydent Kalinowską – powiedział mi że ta kobieta staje na głowie żęby pomóc ale….
Bilety ulgowe dla kobiet i dzieci – jest ograniczenie impreza nie masowa 999 osób wiec klub musi miec nad tym kontrole.
Cytuje dyrektora – jeszcze nie raz zagramy słabszy mecz , dzisiaj wyglada to dobrze ale śmiesza mnie komentarze ze od 70 minuty rywal dominuje – my poprostu uczymy sie tej ligi i nie jesteśmy w stanie grać 90 minut na obrotach. Kibice najpierw mówili ze nie mamy szans awansowac , potem że walczymy o utrzymanie a teraz wymagaja żebyśmy zdominowali przeciwnika – my mamy taktyke i wiemy że piłkarsko nam czasami brakuje ale zaszczepiłem w chłopakach serce do gry.Czasami to bedzie za mało ale czasami zdecyduje o wyniku