Odra Wodzisław
4 - 0
Drzewiarz Jasienica
31 sierpnia 2019 - 17:00 Stadion Aleja IV. Liga 4. kolejka

Mecz od samego początku układał się po myśli Dumy Wodzisławia. W 7. minucie Odra Wodzisław wykonywała rzut karny za sprawą faulu na Pikulu. Do jedenastki podszedł Sarki i piłka zatrzepotała w siatce rywali. Prowadzenie podwyższył Lalko w 31. minucie, który dobił piłkę po odbiciu się futbolówki od poprzeczki. Trzecią bramkę dla Odry zdobył ponownie Sarki, a przeciwników dobił jeszcze w pierwszej połowie Musiolik. Za sprawą dobrej gry i zdobyciu bardzo wysokiego prowadzenia podopieczni Adama Burka schodzili do szatni w bardzo dobrych humorach. W drugiej połowie Niebiesko-Czerwoni ruszyli do ataku, lecz nie zdołali oni podwyższyć prowadzenia, sędzia zakończył mecz przy stanie 4-0 dla Odry. Na stadionie tego dnia panowała niesamowita atmosfera. W pewnym momencie wszyscy kibice stanęli i zaczęli śpiewać popularną przyśpiewkę. To było prawdziwe piłkarskie święto!