Z Brzegu wracamy bez punktów

Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Mimo to wydarzenia boiskowe były znacznie ciekawsze niż rezultat. Dwie drużyny dość często oddawały strzały na bramkę. Wymiana ciosów z obu stron najczęściej kończyła się brakiem precyzji lub doskonałymi interwencjami bramkarzy. W 32 minucie spotkania boisko zmuszony był opuścić Tarka, który doznał poważnej kontuzji. Spotkanie było bardzo wyrównane. Raz delikatnie przeważali miejscowi, raz nasz zespół. Niestety do przerwy bramek na stadionie w Brzegu nie zobaczyliśmy. Po przerwie miejscowi ruszyli do ataku. Dość szybko bo już w 53 minucie zespół Stali otworzył wynik. Po zamieszaniu w polu karnym, z najbliższej odległości piłkę do siatki skierował Lechowicz. Po straconej bramce mecz znów mocno się wyrównał, a sytuacje mieli zarówno miejscowi, jak i nasi piłkarze. Kilka bardzo groźnych sytuacji z jednej jak i drugiej strony. Niestety w 72 minucie kiedy to mocno ruszyliśmy do przodu i odrabiania strat, Niemiec otrzymuje drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę, i do końca zmuszeni jesteśmy grać w „10”. Mimo to nasz zespół nie zamierzał złożyć broni. Bardzo szybko po tej sytuacji bo niespełna 3 minuty później, centrostrzał Radzewicza mógł znaleźć drogę do bramki, lecz doskonale spisał się w bramce miejscowych – Stitou . Wynik gospodarze ustalili w 84 minucie kiedy to świetnym strzałem popisał się Kuriata. Sip zdołał zareagować zbijając piłkę. Niestety dobitka z 5 metrów okazała się nie do obrony. Do końca spotkania doskonale w bramce spisywał się nasz bramkarz i mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla drużyny z Brzegu.

Stal Brzeg – Odra Wodzisław Śląski 2:0 (0:0)

Odra: Sip – Radzewicz, Kruppa, Krzyżok, Niemiec – Gać(C), Zdunek, Kalisz, Tarka – Czuban, Borek