Podział punktów w pierwszym domowym meczu rundy wiosennej

Pierwszy mecz przy Bogumińskiej 8 w 2022 roku kończy się remisem. Po ciężkim meczu remisujemy z drużyną Warty Gorzów. Debiutancką bramkę dla Odry w tym spotkaniu zdobył Radosław Kruppa.

Goście stwarzali sporo sytuacji bramkowych. Mecz w pierwszych minutach był bardzo wyrównany. I to nasz zespół rozpoczął strzelanie. Już w 11 minucie spotkania nasi gracze obejmują prowadzenie po dobrej akcji i dośrodkowaniu w pole karne piłkę do siatki skierował Radosław Kruppa. Od 30 minuty spadło tempo gry, lecz nasz bramkarz miał sporo pracy w swoim polu karnym i wielokrotnie wykazywał się swoimi świetnymi interwencjami. Po 45 minutach utrzymał się wynik 1:0 dla piłkarzy z Wodzisławia. W drugiej połowie nasz zespół miał więcej z gry , stwarzali więcej sytuacji niż w pierwszej połowie. W nasze szeregi wkradło się dużo chaosu i wciąż piłkarze z Gorzowa stwarzali okazje do wyrównania. Od 68 minuty pojawił się na boisku Marcin Radzewicz. W 74 minucie znowu za atakowali  goście i po rykoszecie gola dla gości strzelił Mateusz Ogrodowski. W 85 minucie Damian Tarka wykorzystał pasywność rywala i odważnym wejściem mijając 3 rywali stanął oko w oko z bramkarzem gości. Niestety nieprecyzyjne uderzenie  nie znalazło drogi do siatki. W drugim meczu pod wodzą Łukasz Targiela, drużyna notuje remis i dopisuje kolejny punkcik do tabeli. Nadal zajmujemy 9 miejsce w tabeli. Już za tydzień gramy w Goczałkowicach z 2 drużyną w tabeli!

ODRA: Sip – Gać, Krzyżok, Flak, Borek, Wenglorz, Kalisz, Kruppa, Niemiec, Czuban, Piejak

WARTA: Bukowski- Grudziński(67’ Duda), Ogrodowski, Siwiński, Majerczyk, Gardzielewicz, Jachno(60’ Burzyński), Marchel(60’ Surmański), Ufir, Mikołajczak(60’ Kasprzak), Krauz(88’Bergmann)

Bramki: 11’ Kruppa, 75’Ogrodowski