Do Legnicy po trzy punkty – zapowiedź meczu

Już dzisiaj, trzynastego dnia marca wracamy do ligowych zmagań. Nasza drużyna na mecz, inaugurujący rundę wiosenną uda się do Legnicy, by podjąć tamtejsze rezerwy pierwszoligowej Miedzi.

W przerwie, między rundami nasza drużyna rozegrała dziewięć sparingów, które na celu miały jak najlepsze przygotowanie się do rundy wiosennej.

Ligowe zmagania w III lidze gr. III powracają od listopada. Ponad pięć miesięcy było dane nam czekać, by znów powalczyć o ligowe punkty. Rundę jesienną zakończyliśmy porażką na wyjeździe w Żmigrodzie, gdzie ulegliśmy miejscowym 2:0. Już dzisiaj, o godzinie 13:00 rozpocznie się mecz Miedzi Legnica II z MKS Odrą Wodzisław. Drużyna z dolnego śląska po 18 spotkaniach jest uplasowana na szóstym miejscu w ligowym zestawieniu, natomiast Odra zajmuje dziewiąte miejsce, tracąc dwa punkty do ósmego miejsca, na którym znajdują się rezerwy Górnika Zabrze.

Miedź Legnica II – Odra Wodzisław Śląski

13.03.2022 – 13:00

Udostępnij:

Dodaj komentarz