2. runda Okręgowego Pucharu Polski: Zapowiedź

Czas na drugi przystanek na pucharowej trasie, a będzie nim Jastrzębie-Zdrój, a dokładnie Ruptawa, w której zmierzymy się z miejscową Granicą, a dokładnie z jej drugą drużyną.

 

 

Droga do wygrania trofeum

Droga do wygrania Okręgowego Pucharu Polski, tak jak w zeszłym sezonie, będzie bardzo trudna, patrząc na zespoły, które w nim występują. Wśród uczestników walki o to trofeum jest między innymi trzecioligowy ROW 1964 Rybnik, który w odwrotności do innych trzecioligowców będzie występował w pucharze na szczeblu Podokręgu Rybnik. Ostatnie spotkanie pomiędzy Odrą, a ekipą z Rybnika zakończyło się zwycięstwem rybniczan. Czy czeka nas rewanż w tym sezonie?

 

Trochę o środowym rywalu

Odra Wodzisław mierzyła się już z Granicą Ruptawą w Lidze Okręgowej, ale tym razem przyjdzie Niebiesko-Czerwonym zagrać z jej drugą drużyną. Granica Ruptawa powstała w 1949 roku. Klub ten stroi się w bordowo-zielone barwy. Najwyższym szczeblem w jakim przyszło grać jastrzębskiej drużynie była IV Liga.

 

Pozostałe mecze

Ruch Stanowice Unia Książenice 9 września, 17:00
Gwiazda Skrzyszów LKS Bełk 9 września, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) Rymer Rybnik 9 września, 17:00
Inter Krostoszowice MKP Centrum Wodzisław Śląski 9 września, 17:00
Polonia Marklowice MKS 32 Radziejów (Rybnik) 9 września, 17:00
Górnik Radlin ROW 1964 Rybnik 9 września, 17:00
KS 27 Gołkowice Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 9 września, 17:00

 

Mecze pucharowe zawsze mają swój wyjątkowy klimat. Pierwszy gwizdek sędziego w tym spotkaniu już w środę o godzinie 17.00.

Udostępnij: