Lojalność Emmanuela Sarkiego

Emmanuel Sarki to zawodnik, u którego w każdym meczu widać, że ma Odrę Wodzisław w sercu. Swoim zaangażowaniem, swoją walecznością zdobył serca kibiców praktycznie od pierwszego meczu. Dlatego jest nam bardzo miło poinformować, że Sarki przedłużył kontrakt z naszym klubem.

 

To świetna informacja dla wszystkich ludzi o niebiesko-czerwonych sercach, że Emmanuel Sarki przedłużył swój kontrakt. Wykazał się on wielką lojalnością zwłaszcza w sytuacji gdy pojawiły się problemy kadrowe przed meczem z Row-em Rybnik. Po wyleczeniu kontuzji przebywał on na testach w innym klubie, lecz po rozmowie z Trenerem Adamem Burkiem szybko powrócił do Wodzisławia Śląskiego, podpisał kontrakt i zagrał w długo wyczekiwanym półfinale.

 

Sam “Manu” zechciał skomentować w kilku słowach jego przedłużenie kontraktu z Odrą Wodzisław.

“Jestem szczęśliwy z pozostania w Odrze, czuję się tutaj bardzo dobrze. W klubie i w szatni panuje rodzinna atmosfera, wszyscy są zdeterminowani, aby się rozwijać. Odra korzysta z mojego doświadczenia, jest wiele młodzieży, która ma duże umiejętności, chcę dalej być częścią tej rodziny. Współpraca z Trenerem Burkiem i sztabem szkoleniowym sprawia, że jestem w bardzo dobrej formie, treningi dają mi wielką radość. Relacja z Trenerem skłoniła mnie do pomocy drużynie w nadchodzącym sezonie. Dziękuję kibicom za codzienne wsparcie i miłe słowa, razem możemy wygrać każdy mecz”

 

 

 

 

Warto dodać, że jak same władze klubu podkreślają, wraz ze sztabem, Emmanuel Sarki będzie bardzo ważnym ogniwem rozwoju Akademii Odry Wodzisław.

 

To kolejna dobra wiadomość w ostatnich dniach. O reszcie przedłużonych kontraktów poinformujemy w osobnym artykule oraz pod hasztagiem #OdraNews na naszym Twitterze.

Udostępnij: