2. kolejka: Zapowiedź

Druga kolejka 4. ligi zapowiada się bardzo ciekawie dla Dumy Wodzisławia. Znów po latach mecz na wielkim stadionie dodaje kolorytu rywalizacji z drugą drużyną Podbeskidzia Bielsko-Biała.

 

 

Ogromna chęć zwycięstwa

Ostatnie spotkanie zapewne rozbudziło w graczach Odry Wodzisław wielkie pragnienie zwycięstwa. Mecz 1. kolejki Niebiesko-Czerwoni zremisowali mimo, że w drugiej części pojedynku mieli przewagę w liczbie zawodników na murawie. Wynik tego pojedynku przy takich okolicznościach sprawił, że dało się wyczuć niedosyt. Już w sobotę zawodnicy spod znaku orła i róży staną przed szansą na zdobycie pierwszych trzech punktów. Czy ostatni wynik zadziała podwójnie motywująco?

 

 

Arena

Sobotni mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Warto przypomnieć, że na tym obiekcie mecze rozgrywali między innymi młodzi piłkarze o światowych umiejętnościach. Mowa tutaj oczywiście odbywających się meczach Mistrzostw Świata U-20 właśnie na tej arenie. Stadion ten na pewno doda świetnego klimatu sobotniemu starciu.

 

 

Fantastyczny Bartosz Pikul

Debiut Bartosza Pikula można ocenić bardzo pozytywnie. W jego grze można było dostrzec olbrzymią swobodę zauważalną zwłaszcza podczas pojedynków z rywalami. Ten bardzo kreatywny zawodnik na Stadionie Aleja strzelił dwie bramki, które ogromnie ucieszyły licznie zebranych tego dnia kibiców. Czy w sobotę również zabłyszczy?

 

 

 

Trochę o rywalu i naszej rywalizacji

Klub Podbeskidzie Bielsko-Biała powstał w 1995 roku. Druga drużyna, której aktualnie trenerem jest Adrian Olecki ma na swoim koncie występy w Lidze Okręgowej, 4. lidze, ale i również w 3. lidze. To właśnie rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Białej w sezonie 2013/2014 trzeciej ligi utrzymały się naszym kosztem. Odra spadła w tym czasie z 3. ligi mając na koncie 40 punktów, a drugi zespół Podbeskidzia będący w strefie niezagrożonej spadkiem 43 punkty.

 

 

 

Sobotni pojedynek to pierwszy wyjazd Odry Wodzisław w tym sezonie. Zapowiada się on niezwykle interesująco. Wszyscy kibice wierzą w podopiecznych Adama Burka. Niech to będzie dla nas udany dzień! Do zobaczenia w Bielsku-Białej!

 

Udostępnij: