Prezentacja zespołu na wodzisławskim rynku (relacja)

Rynek to wyjątkowe miejsce w każdym mieście. W Wodzisławiu Śląskim również. Mówi się, że to prawdziwe centrum naszego miasta. W tym roku właśnie tam odbyła się prezentacja drużyny Odry Wodzisław.

Cała prezentacja rozpoczęła się od ogłoszenia powstania Działu komunikacji w naszym klubie. Na scenę wyszły osoby, które będą stanowić o tym elemencie klubu, włącznie z Rzecznikiem prasowym. Po tej informacji przeszliśmy do przedstawienia zawodników. Każdy z nich wyszedł na sceną trzymając wcześniej podaną przez hostessy koszulkę stanowiącą trzeci komplet strojów meczowych. Właśnie w tych trykotach zawodnicy Odry wystąpili we wczorajszym meczu. Po przedstawieniu zawodników nadszedł czas na sztab. Trener wraz ze swoimi współpracownikami zostali powitani bardzo gorąco, tak jak cała drużyna. Gdy kadra została przedstawiona do głosu doszedł Piotr Szymiczek, który bardzo pozytywnie wypowiedział się o okresie przygotowawczym. Jego wypowiedź znajdziecie w naszym zwiastunie. Po wypowiedzi obrońcy wodzisławskiej ekipy piłkarze wraz ze sztabem zeszli ze sceny i byli dostępni dla kibiców. Sympatycy Odry Wodzisław robili zdjęcia z piłkarzami, trenerami. To był bardzo przyjemnie spędzony czas.

 

 

Piątkowe popołudnie było bardzo przyjemne zarówno dla kadry, jak i kibiców. Odkryliśmy przed Wami wszystkie karty, a wczorajszy mecz zapowiada bardzo emocjonujący sezon.

 

Udostępnij: