Wyjątkowy dzień! Zwycięstwo 4-0!

To był piękny, niebiesko-czerwony dzień. Już od 14.00 czekała na dzieci spora liczba atrakcji, a o 16.00 wybrzmiał pierwszy gwizdek meczu Odry Wodzisław przeciwko Przyszłości Rogów. Wygraliśmy te starcie wynikiem 4-0.

Przyjazna pogoda, uśmiech na twarzy, piękna ceremonia ślubna i końcowy sukces w postaci zwycięstwa 4-0, tym można by było opisać ten czas. Od godziny 14.00 Stadion Aleja tętnił życiem za sprawą sporej obecności najmłodszych kibiców Odry Wodzisław. Dzieci brały udział w licznych konkursach i pozostałych atrakcjach. Zostało również wystawione stoisko przez Fan Shop – Odra Wodzisław, który przygotował specjalne gadżety dla dzieci. Pociechy mogły w nim kupić np. artykuły szkolne, takie jak piórniki, worki na buty. Przygotowano również specjalne koszulki dedykowane najmłodszym.

O godzinie 16.00 sędzia rozpoczął mecz, w którego trakcie wybrzmiewał głośny doping niosący niebiesko-czerwoną jedenastkę ku zwycięstwu. Pierwszą bramkę dla Odry strzelił Szczepanek, który popisał się bardzo dobrymi umiejętnościami strzeleckimi. Duma Wodzisławia napierała, lecz rywale próbowali przeciwstawić się. Mimo oporu Niebiesko-Czerwoni pokusili się o kolejne bramki. Strzelcami ich został szybki Malinowski i do przerwy było już 3-0.

W przerwie meczu doszło do wyjątkowego zdarzenia. Kibice Odry Wodzisław wzięli ślub na Stadionie Aleja. Uroczystości przewodniczył Pan Prezydent Mieczysław Kieca. Wszyscy zebrani tego dnia na Bogumińskiej 8 odśpiewali „sto lat” dla młodej pary, co sprawiło, że ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Druga połowa była bogata w ataki Odry, lecz często nieskuteczne. Duma Wodzisławia zdołała podwyższyć prowadzenie za sprawą strzału Gacia, który ustalił końcowy wynik 4-0.

Zwycięstwo z Przyszłością Rogów sprawiło, że wystarczy nam tylko wygrana w meczu z Polonią Marklowice, aby awansować do 4. ligi! Wybierzmy się razem do Marklowic i postawmy razem kropkę nad i! Do zobaczenia!