Raport z poczynań Młodzików #2

W ostatnim czasie kolejne spotkania w swojej lidze rozegrały nasze Młodziki. 27 września młodzi piłkarze – szkoleni przez Akademię Młodych Mistrzów Rapid – odnieśli wysokie zwycięstwo w meczu wyjazdowym z TS ROW Rybnik. Gra zawodników mogła się podobać, a ilość stworzonych sytuacji napawa dużym optymizmem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:1, choć do przerwy mieliśmy remis 1:1. Brawa dla graczy obu drużyn, którzy byli bardzo waleczni na boisku!

W następnej kolejce podejmowaliśmy TKKF Zuch Orzepowice. Mimo problemów kadrowych, bo graliśmy bez zmian nasi podopieczni dzielnie walczyli na boisku i pokazali się z bardzo dobrej strony co zostało docenione przez kibiców obserwujących mecz. Do przerwy było 1:0 dla gości, którzy na początku drugiej odsłony spotkania podwyższyli prowadzenie. W późniejszym okresie gry na boisku widoczna była zdecydowana przewaga naszych zawodników, którzy zdobyli bramkę kontaktową. Piłkarze Odry trafili do siatki po raz kolejny, ale arbiter spotkania uznał, że podopieczny Trenera Marcina Grabowskiego był na pozycji spalonej. Do zremisowania meczu zabrakło nam czasu i mimo porażki możemy być zadowoleni z postawy drużyny.

Drużyna Młodzików zajmuje obecnie 5. pozycję w tabeli ligowej. Na swoim koncie ma 3. punkty, a dotychczasowy bilans bramek to 11 strzelonych i 12 straconych.